Posted in Tipy, triky a nakupovanie

Ako ušetriť ešte pár centov naviac pri nákupe na Megaknihy.sk

Občas si kúpim nejakú knižku, občas ju aj prečítam a občas darujem. Keď porovnávam ceny kníh na rôznych stránkach, väčšinou mi vychádza, že najlacnejšie sa dá nakúpiť na portáli Megakniky

nihy si vyberám podľa nálady priamo na stránke, no raz ani neviem ako, som ešte svoj cenový výber chcel potvrdiť cez Heuréku a svet sa čuduj, najlacnejšia kniha bola aj tak na mojej obľúbenej stránke ale ešte o skoro 1€ nižšia.

Odteraz to praktizujem tak, že si nájdem titul … napríklad knižka čo mi pri písaní tohto článku udrela do očí na úvodnej stránke.

Toltécke umenie života a smrti

Nájdem si ju na stránke:

megaknihy 1

Nájdem si ju na Heuréke, ako vidieť na obrázku, megaknihy sú na prvom mieste…ale čo to? Cena je o 1€ lacnejšia ako v e-shope, tak kliknem na tlačidlo “Do obchodu” a hneď som ušetril.

Keďže si objednávam viacero titulov naraz, väčšinou tak v hodnote do 30-40€, týmto spôsobom viem mať zadarmo poštovné, nakoľko stránka nemá limit a pri najlacnejšej variante (zásielkovňa+dobierka) je toto poštovné 2,98. Už pri objednaní troch knižiek mám poštovné zadarmo. Už pri objednávke sú ceny v niektorých prípadoch o 40 percent nižšie ako v obchodoch a takto si viem to percento ešte znásobiť.

megaknihy 2

Príjemné nakupovanie a veľa knižných darčekov prajem.

Autor:

Študoval som na SPŠ Stavebnej v Nitre odbor Pozemné staviteľstvo, pracoval ako predavač a vedúci predajne s náradím a záhradnou technikou, ktorú som aj prevádzkoval . Po jej zavretí som sa živil ako stavebný technik/majster HSV pre rôzne firmy a stavby. Momentálne pracujem sám na seba a rozbieham projekt výstavby drevodomov pre mladých. Rád sa učím nové veci a postupy. Vo voľnom čase sa venujem papierovému modelárstvu, domácemu majstrovaniu, záhradníčeniu a vareniu. Aj vďaka týmto záľubám som sa dostal k blogovaniu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.